Teşekkür Belgeleri Takdim Edildi..
09 Nisan 2021

     Hastanemiz Haziran ayı dilek ve öneri değerlendirme toplantısı ve CİMER-SABİM bildirimlerinde  Genel  Cerrahi Kliniğimiz hekimleri ve tüm çalışanları ile takdir toplayıp bir çok teşekkür toplayan kurumu olarak belirlenmiş ve bu nedenle Başhekim Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar tarafından, Klinik İdari sorumlusu Prof. Dr. Fehmi Çelebi’ye   Prof. Dr. Havva Belma Koçer ve Doç. Dr. Fatih Altıntoprak’ın da katılımı ile teşekkür belgesi takdim edildi.

     Vatandaşın yaşadığı sorunların çözümünde yoğun uğraşlar ile problem çözen Başhekim Yardımcımız Dr. Mustafa Çelebi’ye vatandaş tarafından CİMER-SABİM aracılı ile teşekkür edilmiş, bakanlık ve idare tarafından ödüllendirilmesi istenmiş olup Başhekim Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar tarafından kendisine teşekkür belgesi takdim edilmiştir.

     Hasta taşıma sandalyeleri ile ilgili olarak  yaşanan sorunlara çözümsel yaklaşımlarda bulunan ve hasta yakınlarından teşekkür alan personel Ümit Kansız’a Başhekim Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.    • tesekkurbelgesi2019-1.jpg
  • tesekkurbelgesi2019-2.jpg
  • tesekkurbelgesi2019-3.jpg