SEAH Çalışanlarına Motivasyon Toplantısı
13 Ocak 2023

SEAH ÇALIŞANLARINA MOTİVASYON TOPLANTISI

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) 100 Yataklı Acil Durum Ek Hizmet Binasında çalışan memnuniyeti ve motivasyon toplantısı yapıldı.

SEAHÇalışanlarınaMotivasyonToplantısı_1a.jpg

Çalışan memnuniyeti ve motivasyon toplantısına Başhekim Doç. Dr. Fikret Halis, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Mehmet Alaçam, Müdür Yardımcıları Namık ÇOT, Nebi Çark, Sebahattin Güzel, Nesrin Yıldız ve hastane çalışanları katıldı.

Yapılan motivasyon toplantısı hakkında konuşan Başhekim Halis “Sağlık hizmetlerinde ekip çalışması önemlidir. Ekip çalışması, ekip üyelerinin iş memnuniyetini artırmaktadır. Çalışanlarımızla yaptığımız bu anlamlı toplantıda hastane işleyişi ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Bizler bir aileyiz, çalışanlarımızla bir araya gelmekten çok mutluyuz. Çalışanlarımızın memnuniyeti onları mutlu kılmakta daha özverili çalışmalarını sağlamaktadır. Bu tür etkinlikler çalışanlar arasında kuvvetli bağlar oluşturmaktadır. Bir arada olmak, birlikte bir şeyler yapmak çalışma motivasyonumuzu artırmakta; kurumsal aidiyetiyetimizin güçlü olmasını sağlamaktadır” dedi.

Oldukça faydalı geçen, karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı etkinlik fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

  • SEAHÇalışanlarınaMotivasyonToplantısı_MANŞET.jpg
  • SEAHÇalışanlarınaMotivasyonToplantısı_1.jpg